



- Gratis verzending (NL&BE) vanaf 65
- Ma-za voor 16.00 uur besteld = direct verstuurd
- Grote winkel in Rotterdam
Als je een werkpaard nodig hebt in je duikkit, kijk dan niet verder dan de nieuwe dry bags van Apeks. Stevig, robuust en ontworpen om spullen te dragen. De dry bags hebben waterproof gelaste naden om ervoor te zorgen dat water er niet in of uit gaat. Ideaal om na het duiken natte duikspullen in te stoppen of om tijdens het duiken persoonlijke bezittingen droog te houden. De dry bags zijn thuis in de natste, ruigste omgevingen.
De Dry 100 is gemaakt van 1000D Nylon Core 0.6mm dik Tarpalin, wat is ontworpen om je spullen te beschermen tegen de meest extreme omstandigheden.
De tas biedt je 113 liter opslagruimte en heeft een 84cm wijde mond roll-top zodat je je spullen gemakkelijk in de zak kunt steken. De bodem is van polymer versterkt foam dat helpt beschermen tegen stoten. Verwijderbare rugzakstraps maken lange wandelingen naar de duikstek veel makkelijker.
De zak aan de zijkant en de omkleedmat zijn verwijderbaar zodat je niet je hele tas open hoeft te maken om je spullen te beschermen terwijl je je omkleedt.
De afvoerplug zorgt ervoor dat je je tas ook als bad kan gebruiken om je spullen in te spoelen!
Specificaties:
Toon meer
Toon meer
Ook interessant?